polonyada-universite ile Etiketli Sayfalar


Polonyada Üniversite


POLONYADA ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ NEDİR: 

Üniversite eğitiminizi yurtdışında almak kendinize yapabileceğiniz en güzel yatırımlardan bir tanesidir. Üniversite yıllarınızı yurtdışında geçirerek yabancı dilinizi ana diliniz seviyesine getirebilir dünyaya ve hayata bakışınızı değiştirebilir eğitim gördüğünüz alanda uluslararası şirketlerde stajlar yaparak kendinizi yabancı işverenlere tanıtabilir dilerseniz eğitim gördüğünüz ülkede iş ve oturum izinlerinden faydanalarak profesyonel yaşantınıza başlayabilirsiniz. Üstelik tüm bunları Türkiyedeki vakıf üniversitelerinin ücretlerinden daha ekonomik koşullarla gerçekleştirebilirsiniz.  

POLONYADA ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ SÜRESİ:

İngilizce Hazırlık + 3 yıl

YURTDIŞI ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ HANGİ ÜLKELERDEDİR:

İngiltere - Amerika - Kanada - Avustralya - Almanya - Macaristan - Polonya üniversiteleri

SİTEYE GİDİNİZ


Devamını Oku

Polonya Üniversiteleri


Yurtdışı Üniversite - Polonya Üniversiteleri

Polonya'da  lisans ve yüksek lisans programlarında yüzlerce seçeneğiniz olduğunu bilmenizi isteriz. Polonya üniversitelerinde lisans eğitimleri de oldukça geniş alternatiflere sahiptir. Polonya'da, yaklaşık olarak 100 kadar üniversite bulunmaktadır. Polonya'da üniversite eğitimi genellikle 3 yıl sürer. Yüksek lisans eğitimleri ise genellikle 1.5 yıl sürer. Polonya'da hem üniversite eğitim ücretleri hem de konaklama ve yemekler gibi mecburi yaşam giderleri oldukça ekonomiktir.

Polonya Üniversiteler Listesi için TIKLAYINIZ..

Polonya'da Üniversiteye Yerleşebilmek için Lise Diploması yeterlidir. 

Yurtdışında Üniversite Eğitimi denilince ve Avrupa'da eğitim denince özellikle son yıllarda Polonya en çok akla gelen ülkelerden bir tanesi olmaya başlamıştır. Belki en iyi eğitimi almak istiyorsunuz, belki Avrupa'nın göbeğinde ekonomik koşullarla eğitim görmek istiyorsunuz, belki de kariyer çal..
Devamını Oku

© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.