almanyada-universite ile Etiketli Sayfalar


Almanyada Üniversite


ALMANYADA ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ NEDİR: 

Üniversite eğitiminizi yurtdışında almak kendinize yapabileceğiniz en güzel yatırımlardan bir tanesidir. Üniversite yıllarınızı yurtdışında geçirerek yabancı dilinizi ana diliniz seviyesine getirebilir dünyaya ve hayata bakışınızı değiştirebilir eğitim gördüğünüz alanda uluslararası şirketlerde stajlar yaparak kendinizi yabancı işverenlere tanıtabilir dilerseniz eğitim gördüğünüz ülkede iş ve oturum izinlerinden faydanalarak profesyonel yaşantınıza başlayabilirsiniz. Üstelik tüm bunları Türkiyedeki vakıf üniversitelerinin ücretlerinden daha ekonomik koşullarla gerçekleştirebilirsiniz.  

ALMANYADA ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ SÜRESİ:

Almanca Hazırlık + 4 yıl

YURTDIŞI ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ HANGİ ÜLKELERDEDİR:

İngiltere - Amerika - Kanada - Avustralya - Almanya - Macaristan - Polonya üniversiteleri

SİTEYE GİDİNİZ


Devamını Oku

Almanya Üniversiteleri


Yurtdışı Üniversite - Almanya Üniversiteleri

Almanya'da  lisans ve yüksek lisans programlarında yüzlerce seçeneğiniz olduğunu bilmenizi isteriz. Alman üniversitelerinde lisans eğitimleri de oldukça geniş alternatiflere sahiptir. Almanya'da, yaklaşık olarak 200 kadar üniversite bulunmaktadır. Almanya'da üniversite eğitimi 4 yıl sürer. Almanya'da üniversite eğitimi ücretsizdir.

Almanya Üniversiteler Listesi için TIKLAYINIZ..

Almanya'da Üniversiteye Yerleşebilmek için :

1 - TestDAF (Almanca yeterlik belgesi)
2 - Türkiye'de Üniversite Yerleştirme Sonuç Belgesi
 

Yurtdışında Üniversite Eğitimi denilince özellikle mühendislik ve TIP alanlarında Almanya'nın akla ilk gelen ülkelerden bir tanesi olması tesadüf değildir. Belki en iyi eğitimi almak istiyorsunuz belki de İngilizcenizin yanında Almancanızı mükemmel düzeye getirip kariyer çalışmalarınıza hız vererek alanınızdaki profesyonellerle çalı..
Devamını Oku

© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.